Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz

+10
Matmazella*
BooK
Kurupilav
TenkuLa
߀rNæ
shymaxD
mat_rock
unheiligen
InFlames
Opethian
14 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz Empty
MesajKonu: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 8:20 am

Ben bir ara pop takılırdım ve aşırı derecede Justin Timberlake hayranıydım(( Razz )),sonradan hip hop ve rap tarzında(sagopa,ceza falan değil tabiki) dinlemeye başladım.Eylül 2008 de liseye başladığımda arkadaşım sayesinde Linkin Park'ı dinledim(in the end,breaking the habit,sonra a place for my head) ve çok sevdim.Arkadaşım sonradan Metallica'yı öğrenmiş ve bana dinletti(sad but true ve fuel şarkısını)ve ben de müzik tarzımı rock ve metal'e çevirdim.Şimdi hiç pişman değilim Smile
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 10:07 am

çok çok güzel bir konu açmışsın herkesin müzik tarzları değişmekte ama daha çok bakış açıları bakımından metal müzik kötüleniyor ama metal müzik hep dinlenebilecek bir tarz ve geçmişe bakılırsa genelde rock starlar hiç unutulmayan gruplar en ön planda
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
InFlames
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 1:17 pm

Sagopa dinliyodum
unheiligen
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
unheiligen

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 5:42 am

herkes gibi bnde pop dinliyordum. sonraları 5. sınıfta good charlotte dinlemeye başladım.. 8 e kadar pop punk 8. sınıfta soad ve in flames.. ardından şimdiki halimi aldım..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 9:15 am

Admin demiş ki:
çok çok güzel bir konu açmışsın herkesin müzik tarzları değişmekte ama daha çok bakış açıları bakımından metal müzik kötüleniyor ama metal müzik hep dinlenebilecek bir tarz ve geçmişe bakılırsa genelde rock starlar hiç unutulmayan gruplar en ön planda
Çok teşekkür ederim evet ben de aynı düşüncedeyim Wink hem kötüleyenler önce kendi dinledikleri müziklere baksınlar bunu diğer bir konuda da dile getirmiştim gerçekten insanlar artık iyi müzikten anlamamaya başladı.Ama napalım kendileri bilir (( Razz )) Biz dinlediğimiz ve gönül verdiğimiz müzik bakımından çok şanslıyız Smile
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 9:43 am

teyzem sayesinde küçüklükten beri rock müziğe aşina kulağım.metal değil ama en azından teoman dinlerdim..bnun yanında blue dinlerdim yhaa Suspect xD
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 10:56 am

zamanında bende abimlerle metallica dinler taraklardan gitar yapıp kopardık ama çok komik olurdu ya:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 10:58 am

Very Happy benim öyle değişik maceralarım olmadı,sadece arkadaşımla kulaklığı takar bağıra bağıra Faint'i söylerdik Smile
shymaxD
Üye
Üye
shymaxD

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 12:18 pm

ben çok dehşet r&b dinlerdim. Ara sıra etkilerini görüyorum. İnsan geçmişini unutamıyor Very Happy
߀rNæ
Aktif Üye
Aktif Üye
߀rNæ

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 7:01 am

rap dinliodum sagopa bi ara ceza da dinledm ama boş olduunu gördm yani sago dnliodum snra şebnem ferah ve teoman dnlemeye başladm ilk hayran olduuğum kişi tokio hotel grubundan tom kaulitz Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 11:33 am

evet geçmiş unutulmuyo insan bir yerde eskiden sevdiği bir şarkıyı duydu mu aaa benim şarkıydı bu diyo Smile hala duyduğumda aklıma gelir ama,tabi ben artık eskileri bıraktım şimdiki dinlediklerime bakılırsa eskiden dinlediklerim çok saçmaymış Razz hele justin Timberlake'e aşırı derecede hayran olduğum günler aklıma geldimi öğğk diyorum:D
TenkuLa
Süper Üye
Süper Üye
TenkuLa

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:33 pm

bi ara rap dinledim sonra pop-punk dinlemeye başlamıştım avril lavigne, tokio hotel ve sunrise avenue dinlerdim Very Happy şimdi sadece metal dinliyorum =) ama sunrise ave. parçalarını gitarla çalmak çok eğlenceli oluyo bu yüzden hala arada sırada dinlerim kopamadım Smile
Kurupilav
Yeni Üye
Yeni Üye
Kurupilav

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 4:41 am

rock ve metal dinlemedn önce babamda enzim olarak faaliyet sürmekteydim zaten Very Happy
http://www.metalium.org
BooK
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 7:43 am

Rock ve Metal'den önce slow dinlerdim, yine Murat Göğebakan - Haluk Levent gibi sanatçıları dinlerdim, ama ne tür icra ettiklerini bilmeden. Sanırım en sevdiklerim arasında Grup Hepsi vardı. xD
Matmazella*
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Matmazella*

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 8:52 am

Pop ve R&B dinlerdim (:
METAL15
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
METAL15

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 10:31 am

Ben Sean Paul dinlerdim R&B, Reggae, Dance Hall falan.. Very Happy
NaZlI
Hızlı Üye
Hızlı Üye
NaZlI

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 1:50 am

pop ve rock dinlerdim
selin
Yeni Üye
Yeni Üye
selin

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 3:01 pm

duygusal rep hip hop
Bluenotes
Üye
Üye
Bluenotes

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 2:19 pm

black sabbath , ping floyd , camel ile büyüdüm abim sayesinde.
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz   rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:17 pm

abiler büyük katkıda demekki benimde öle olmustu Smile

rock ve metal dinlemeden önceki müzik geçmişiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Sevdiğiniz Metal Müzik Enstrümanı Hangisi?
» Metal müzik dinlemeye nasıl başladınız??
» Heavy MetaL MuziK Tarihinin 10 ÖnemLi OLayı
» rock ve metal içerikli filmler
» İzmir Metal Attack @ Dungeon Rock Bar