Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!

4 posters
YazarMesaj
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! Empty
MesajKonu: Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!   Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I_icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:21 am

Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I495373_l-c514365e41e64bd9ab288be6cd2d4839

Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I495374_l-bfbe90d235394d61b0f20761effd0039

Hayko Cepkin yeni albümü Sandık sevenleriyle buluşuyor.
Yapmış olduğu iki albüm, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye’de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik, çekilen video klipler ve son dönemde kendi tarzı dışına çıkarak dahil olduğu farklı projeler ile Hayko Cepkin, yeni albümü ‘Sandık’ ile geri dönüyor.

İnsan doğasındaki varoluş ve yok oluşun anlatıldığı yeni albümde, söz-müzik ve düzenlemeler Hayko Cepkin’e ait. Her bir parçanın farklı çizimlerle yansıtıldığı albümden yayımlanacak olan ilk video klip ise ‘Yol Gözümü Dağlıyor’ olacak.

Albümdeki Şarkılar

1 Sandık
2 Yol Gözümü Dağlıyor
3 Gelin Olmuş
4 Balık Olsaydım
5 Sahibi Yok
6 Doymadınız
7 Açtırdınız Kutuyu
8 Sandığım Hazır

Albüm tanıtım için şarkılarını yarım yarım bu videodan dinleyebilirsiniz... http://facebookvideoindir.gen.tr/hayko-cepkin-sandik-albumu-tanitim.html

Albümün çıkış parçası yol gözümü dağlıyor klibini bu linkten indirebilirsiniz: http://rapidshare.com/files/354275350/Hayko_Cepkin_-_Yol_G__z__m___Daae_lae_yor__HQ_.flv.html

En son Opethian tarafından Ptsi Şub. 22, 2010 8:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!   Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:08 am

amaanınnnn....süperrr xD
yeni tarzını pek sevmesemde albümü acayip merak ediyorummmm
Mara.
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Mara.

MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!   Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:41 am

Cidden yeni tarzı pek hoş olmasada yinede seviyorum bu adamı Very Happy şarkılarının sözleri gerçekten çok anlamlı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!   Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 3:15 pm

ıyy tarzı gerçekten çok kötü olmuş Razz
unheiligen
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
unheiligen

MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!   Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!! I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:53 am

beğenmedim yeni tarzını. ekisini de beğenmezdim ama beterin beteri işte. şarkları da bana çok sıkıcı gelmiştir hep. yine öyle...

Hayko Cepkin 'Sandık' ını Yeni Yüzüyle Açıyor!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Megadeth: Yeni DVD Geliyor!
» Camel'dan yeni bir DVD
» Sodom'dan Yeni Albüm
» Astriaal'dan Yeni Albüm
» Burzum'dan Yeni Albüm