Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

takıntılarınız neler

+7
ttyy
߀rNæ
mat_rock
Mara.
Bloody Soul
TenkuLa
Opethian
11 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

takıntılarınız neler Empty
MesajKonu: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 1:44 pm

benim:
Kitaplarıma asla zarar verilmemeli,işime karışılmamalı
Bir işe başladığımda onu bitirmeliyim (ve meşgul edildiğimde sinirlenirim).Bir kişiye sinir oldum mu ondan soğurum.
Ayrıca komik gelebilir ama kıyafetime uyumlu çorap giymek Very Happy ve gitarlı kolyemin sürekli boynumda olması,onu canım istemedikçe hiçbir güç çıkaramaz=)
bir de sınav kağıtlarıma hep tarih atarım:D

En son ecOpeth tarafından Salı Ara. 29, 2009 12:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 1:47 pm

işime karışılmaması bazı hocalara sinir olurum hep her sene okulda takıntım olmuştur bu bilgisayarıma girdiğimde illa bişi indirmem Very Happy
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
TenkuLa
Süper Üye
Süper Üye
TenkuLa

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 3:39 pm

Kitaplar konusunda ben de takıntılıyımdır, özellikle de sözlüklerime kimse yaklaşmasın Very Happy
Aklıma başka gelmedi yok galiba =)
Bloody Soul
Yeni Üye
Yeni Üye
Bloody Soul

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 11:07 am

Simetrik takıntılarım fecidir..
Önümde kalem varsa kapağını kapatırım, kalemkutudaki kalemlerin ucu aynı yöne bakmak zorundadır falan xD
Kitaplarımın rafında aynı hizada olması gerek.
Birinin bi hareketi kılıma giderse ona çok kötü davranırım, isyan eder artık xD Eğer sevdiğim biriyse soğuk davranırım o daha kötü hissettirir.
Aklımdan geçen şarkıyı anında dinlemem gerekir, ders, wc farketmez asdadsa:D
gibi gibi..
Mara.
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Mara.

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 11:33 am

En büyük takıntı İspanya ve İspanyayla ilgili herşey, heryer. Very Happy
konuşurken birinin beni dinlemediğini hissettiğim yada öyle sandığım zaman konuştuğum kişiyle 1 hafta konuşmam Very Happy
yaz kış her mevsim her gün her saat çoraplarımı çıkarmam çıkardığımda rahatsız olurum Very Happy
kitaplar.. kitaplarımın sayfası kıvrılmış olsun bi daha o kişiye kalem bile vermem Very Happy
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 1:45 am

evet kitaplar bende de takıntıdır verdiğim gibi almalıyım xD geçmişte yaşananlar konusunda takıntılarım vardır.kıyafetle uyumlu ayakkabı ve çorap giyerim xD.bide sevdiğim bi insana kızdıysam hiçbisey söylemeden soğuk davranırım sonrada pişman olurum xD
߀rNæ
Aktif Üye
Aktif Üye
߀rNæ

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 6:54 am

düzensiz bir masada yada odada hiç bir şey yapamam kıyafet takıntım vardır bu gün bir kıyafet giydiysem yarın aynısını giymem ancak 2 hafta sonra Very Happy
ttyy
Yeni Üye
Yeni Üye
ttyy

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:09 am

pijamasız uyuyamam bu en büyüğü bi de biraz simetri hastalığım da var gibi sanki:)
sevimetal
Hızlı Üye
Hızlı Üye

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 1:28 pm

odamın kapısı hep kapalı olcak Very Happy takıntı işte
Matmazella*
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Matmazella*

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 8:12 am

Müzik zevkime karısılmayacak..Odamın kapısı kapalı olucak..Posterlerim,Kitaplarım ve parfümlerim ellenmeyecek..Hep yalnız oturmayı sevmişimdir..yalnızlığım ben istediğim sürece bozulmamalıdır (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:38 pm

odamın kapısını hep kapatıyorum. ve telefonumu kardeşimden ve annemden kurtarmak için hep yanımda taşıyorum.genelde odamda tek başıma müzik dinlerim,ama rahatım bozulursa sinirlenirim(çünkü şarkıya dayanamayıp eşlik ederken beni görmelerini istemem,utanırım.pc başında da yalnız olmayınca içim rahat etmez,odamda yada okulda resim yaparım,resim çizdiğim defteri ve hatıra defterimi sadece en iyi arkadaşlarıma ve benim için özel kişilere gösteririm.
ayrıca kitaplarım ve resimlerim benim için çok değerli ve onları izinsiz kurcalamaya kalkıştılarmı çok fena sinirlenirim
Death
Üye
Üye
Death

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 2:26 pm

bişey okurken yada sınav anında kimse bişey sormamalı..bu yardım etmek istemediğimden değil ama sinir oluyorum önce bi kendiminkini bitireyim..
BuRcu
Üye
Üye
BuRcu

MesajKonu: Geri: takıntılarınız neler   takıntılarınız neler I_icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 10:53 am

KarŞmda eL koL hareketi yaparak şımarık konuşan insanLara çok takarım . bnm karşmda yapanada bi tane Korum Very Happy

takıntılarınız neler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canınız sıkıldığında neler yaparsınız?
» dinlediğiniz müzik tarzı hakkında insanlar neler düşünüyor,siz ne tepki gösteriyorsunuz