Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Annelerin tuhaf özellikleri :)

+7
kespır
Mara.
߀rNæ
qLşah
TenkuLa
To Damn
Opethian
11 posters
YazarMesaj
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Annelerin tuhaf özellikleri :) Empty
MesajKonu: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 12:06 pm

-''kalk da yerine yat yavrum'' özelliğidir. kanepede uyuyakalınca uykunun en tatlı yerinde sevgili annelerimiz içine eder o güzel olayın. ben yatağımda o kadar güzel uyuyamıyorum ki be anne, bırak da rahat rahat uyuyim sabaha kadar.

-Bütün kış sabah erkenden kalkıp bütün pencereleri açıp kıçınızın donmasına sebep olan anne, yazın ise tam aksine kapalı pencerelerle akşama kadar oturur sebep : içeri toz giriyor

-ne yemek pişireceğine karar veremediği zamanlarda, ''akşama hangi yemeği yapsam?'' diye evdekilere sorması. ancak, sonunda yine kendi işine gelen yemeği yapması. madem, istediğimizi yapmayacaksın neden soruyorsun? sanki, portakallı ördek yapmanı istedik senden.*

-Banyoya girmeden önce "etrafı ıslatma", sakal traşına başlamadan önce de "etrafa kıl dökme" demeleri.

-Naylon poşetlerin ağzını öyle bir bağlamak ki, poşeti açmak istediğimizde yırtmak zorunda kalmak.

-tabağınıza yemek koyarken, siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması.

-portakal suyuna greyfurt, süte bal, köfteye ıspanak katıp çocuğa kakalamaya çalışmaktır.

kendileri üşüyünce çocuklarınında üşüdüklerini sanmaları.

-eskiyen ama sizin için eskidikçe anlam taşıyan o t shirtleri hep potansiyel cam, yer ve/veya toz bezi olarak görmeleri.

-Filmin/maçın en heyecanlı yerinden tv nin önünde bitmeleri

-Her kız arkadaşı sevgili yapma merakı

-Kaybettiğiniz eşyaları eliyle koymuş gibi bulması

-Yoğurt Kabı saklamaları
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
To Damn
Üye
Üye
To Damn

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 12:08 pm

''kalk da yerine yat yavrum'' Bıktım bu cümleden Very Happy
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 12:10 pm

-eskiyen ama sizin için eskidikçe anlam taşıyan o t shirtleri hep potansiyel cam, yer ve/veya toz bezi olarak görmeleri:D aynı benim annem:D
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
TenkuLa
Süper Üye
Süper Üye
TenkuLa

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 12:12 pm

-tabağınıza yemek koyarken, siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması. xD

ah anne ah (:
qLşah
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 3:46 am

çok seviorumm ben annemi ya sinir etmeye bayıLsamda =))
߀rNæ
Aktif Üye
Aktif Üye
߀rNæ

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 8:58 am

-tabağınıza yemek koyarken, siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması gerçekten buna uyuz oluyorum kilo alıyorum onun yüzünden koca bir göbeği var onun o onu anca öyle doyuruyor ama ben ölemiyim yemek yemek kabusa dönüyor bazen Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 10:29 am

yemekten 1 kepçe daha koyması,kıyafetlerimi ya başkalarına vermesi yada bez yapması,bir de eklemek istediğim:Çok değer verdiğim kitaplarımı gidip başkalarına vermeye çalışması ve ben hayır dediğimde napçan o kitapları,eskidi artık demesi(ama izin vermiyorum artık:)),banyodayken hadi çık artık napıyosun 2 saat banyoda demesi,sürekli odama girip duvarları boyayalım bir daha da poster asma buraya demesi(aahh Mad ) ve odamı topladığımda elini birşeylere atıp bu ne,napçan bunu diyip müdahale etmesi :scratch:ayrıca uyanana kadar başımda dikilip,durmadan seslenmesi

En son ecOpeth tarafından Salı Ara. 29, 2009 12:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mara.
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Mara.

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 11:09 am

Bunların dışında ne yazsam nerden başlasam o kadar çok var ki.. Very Happy
kötü espri yapıp sinirden gülünce "kabul et güzeldi" demeleri..
Colanın kapağını ölümüne sıkıp açamayınca cinnet geçiren ev halkına bi kapağı açamıyosunuz demeleri. Niye kapatıyosun belki gazı kaçmış seviyoruz Very Happy
Sabahın köründe uyandırmak amaçlı yanına yatıp kalkamayınca hadi diyip bağırarak kızmaları.. off off Very Happy
kespır
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:39 am

uyanana kadar bağırmaktan bütün apartmanı uyandırmaları xD xD
chester_rocker
Üye
Üye
chester_rocker

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 9:19 am

benm annem tam br mağara kadınıdır
ilk insanlardan yani Very Happy
Death
Üye
Üye
Death

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 2:05 pm

sevgilinle/arkadasınla konusurken muhabbetin en koyu yerinde gelip bilgisayarın basına dikilip kalkmanı beklemeleri..
sevimetal
Hızlı Üye
Hızlı Üye

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 1:17 pm

Opethian demiş ki:
-''kalk da yerine yat yavrum'' özelliğidir. kanepede uyuyakalınca uykunun en tatlı yerinde sevgili annelerimiz içine eder o güzel olayın. ben yatağımda o kadar güzel uyuyamıyorum ki be anne, bırak da rahat rahat uyuyim sabaha kadar.

-Bütün kış sabah erkenden kalkıp bütün pencereleri açıp kıçınızın donmasına sebep olan anne, yazın ise tam aksine kapalı pencerelerle akşama kadar oturur sebep : içeri toz giriyor

-tabağınıza yemek koyarken, siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması.

+ yolun karşısından kafanı örtmeyeceğini bildiği halde 10 kere hava soğuk kafanı ört diye 5 yaşındaki çocuk gibi uyarması ve etrafındakilerin sana bön bön bakması Very Happy

önüne gelen gereksiz gördüğü kağıdı dergiyi vs. çöpe atması sonra kızınca da nerden biliyim etrafa atmasaydın demesi Very Happy

bizim kafamızı bozan bişi ya da derdimiz olduğunda anlatmamız için ısrar eder anlatınca da kendi derdiymiş gibi hüzünlenir ve sabaha kadar oturup kafasına takar :/

sabah kaldırırken de saati yarım saat geç söyler sağolsun kalp kriziyle yataktan kalkılır ama ben alıştım artık bana sökmüyo Very Happy
Matmazella*
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Matmazella*

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 8:17 am

Saçlarımı tarıyorum..içeri giriyor '' bak yerleri sac kılı yapmıssın..''
Kanepede yatıyorum..'' kalk da kendi yerine yat ''..
Giyiniyorum..' Bak yine ince giyinmişsin..hasta olucaksın..hasta olursan da bakmicam ''
Pc deyim..'' Yine mi pc basındasın sen ? vücudun yamulucak yavrucum..''
Müzik dinliyorum..(Örn.Dimmu borgir) ''Abuu..niye anırıyo bunlar.ne biçim müzik bu ?
Karsıdan karsıya geçicem..' bak sağına / soluna kaç kere baktın ??''
Odam dağınık..Hergün söylenir.. (: inadına toplamam bende..böyle gider
Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Annelerin tuhaf özellikleri :)   Annelerin tuhaf özellikleri :) I_icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:30 pm

aynı şeyleri ben de yaşıyorum Very Happy

Annelerin tuhaf özellikleri :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ******'ün Kişilik Özellikleri
» Burçların grupları ve özellikleri
» işte bazı elektro gitarlar ve özellikleri