Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rob mu Cliff mi?

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Rob mu Cliff mi? Empty
MesajKonu: Rob mu Cliff mi?   Rob mu Cliff mi? I_icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 3:49 pm

Rob mu Cliff mi? K-469024-mmmmmetallicaa

Robert Trujillo mu,yoksa

Rob mu Cliff mi? K-469019-metallica

Cliff Burton mu?
Metallica'nın hangi bass'çısı daha iyi Question

En son ecOpeth tarafından Cuma Ara. 11, 2009 3:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Rob mu Cliff mi? Empty
MesajKonu: Geri: Rob mu Cliff mi?   Rob mu Cliff mi? I_icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 3:54 pm

kesinlikle cliff diyorum gelmiş geçmiş en büyük bass gitar ilah larından biridir adeta konserlerde bass gitarlarla oynardı öldüğü için çok şansısız metal dünyası böyle bir insanı kaybettiği için bass gitarın tarihini yazıcak tek adam bence rob derseniz eğer biraz daha show seven biri gibi gözüküyor adam sanki gorilden bitme ama yine oda oldukça iyi
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Rob mu Cliff mi? Empty
MesajKonu: Geri: Rob mu Cliff mi?   Rob mu Cliff mi? I_icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 3:56 pm

Opethian demiş ki:
kesinlikle cliff diyorum gelmiş geçmiş en büyük bass gitar ilah larından biridir adeta konserlerde bass gitarlarla oynardı öldüğü için çok şansısız metal dünyası böyle bir insanı kaybettiği için bass gitarın tarihini yazıcak tek adam bence rob derseniz eğer biraz daha show seven biri gibi gözüküyor adam sanki gorilden bitme ama yine oda oldukça iyi
katılıyorum
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

Rob mu Cliff mi? Empty
MesajKonu: Geri: Rob mu Cliff mi?   Rob mu Cliff mi? I_icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 3:29 am

kesinlikleeee cliff...bi yerde okumuştum "cliff'i izlerken gitarı onun parmaklarından bi parça sanırsınız" diyodu.onun ne kadar iyi bi bassçı olduğu ve ölümünün yarattığı sarsıntı ise herkesin kabul ettiği bi gerçek.ama hayat işte birileri gelir onun gibi büyük,çok büyük işler yapar efsaneleşir ve gider...
Misafir
Misafir

Rob mu Cliff mi? Empty
MesajKonu: Geri: Rob mu Cliff mi?   Rob mu Cliff mi? I_icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 10:48 am

şüphesiz cliff burton.

Rob mu Cliff mi?
1 sayfadaki 1 sayfası